06. May 2018 - 13:00 till 19:00

Wings for Life World Run 2018 - Poznan, Poland, UK, Sunday, 06. May 2018

Gotowi na ucieczkę przed Samochodem Pościgowym? Wings for Life World Run ponownie zawita do Polski! Gospodarzem 5. edycji Światowego Biegu będzie miasto Poznań, które gości imprezę od samego początku. Na jej jubileuszową odsłonę zapisz się już dziś, a 6 maja 2018 pobiegnij z całym światem „dla tych, którzy nie mogą”.

Zastawiasz się czy dasz radę? Oczywiście, że tak. Tylko od Ciebie zależy, gdzie ukończysz swój bieg. Ruchoma meta pozwala na wzięcie udziału uczestnikom na różnych poziomach zaawansowania – biegnący wolniej zostają wyprzedzeni wcześniej, natomiast zawodowcy mogą biec godzinami. Na starcie spotkasz zarówno debiutantów jak i weteranów, amatorów i zawodowców, aktorów i sportowców, biegaczy i uczestników na wózkach inwalidzkich. Z tego biegu każdy wraca z medalem, satysfakcją i uśmiechem!

Pamiętaj: 100% wpisowego i datków trafia bezpośrednio na badania nad przerwanym rdzeniem kręgowym. Na przestrzeni czterech edycji, od czasu debiutu w 2014 roku, Światowy Bieg Wings for Life zmotywował ponad 435 000 osób reprezentujących 193 narodowości do pobiegnięcia w ponad 58 różnych krajach na wszystkich 7 kontynentach. Wspólnymi siłami, na rzecz fundacji zebrano 20,6 miliona euro, jednocześnie pokonując przy tym łączny dystans 4,2 miliona kilometrów.

Podczas minionej edycji limit miejsc w Poznaniu został wyczerpany, dlatego nie warto zwlekać. Zapisy na: www.wingsforlifeworldrun.com

Sunday, 06. May 2018, UK, Wings for Life World Run 2018 - Poznan, Poland

Find more interesting events
Get event recommendations based on your Facebook taste. Get it now!Show me the suitable events for meNot now